Agrosoft SKOT Agrosoft SKOT

Vývojem softwaru pro chovatele skotu se zabýváme již od založení naší značky, to je od roku 1985. Příprava nové verze programu Agrosoft SKOT byla zahájena v dubnu 2012 za podpory projektu NAZV. Na jaře 2013 byla již tato verze Agrosoft SKOTu pokusně nasazena v ZD Krásná Hora nad Vltavou a.s. Nejprve běžely obě verze programu současně. V září 2013 však již nový Agrosoft SKOT přebral plně nejdůležitější funkce evidence skotu, zadávání změn, hlášení na ÚE, výpočet obratu a napojení na účetnictví.

Tímto však vývoj nového systému Agrosoft SKOT neskončil. Postupně byla doplněna evidence přirozené plemenitby, evidence mléka, automatický import KU, inseminací, zpětné získávání informací o zvířatech z ÚE, ocenění zvířat v základním stádu (účetní a daňové odpisy), zdravotní evidence, sklad léčiv a mnoho dalšího.

Do budoucna počítáme s dalším rozvoje systému Agrosoft SKOT. Stále budeme reagovat na aktuální legislativní změny a nové požadavky od uživatelů. Například připravujeme mobilní verzi, export sestav do PDF přímo na serveru, přímé napojení na řídící systém dojíren a mnoho dalšího.

Nový systém Agrosoft SKOT přímo navazuje na původní REDAPovskou verzi Agrosoft SKOTu. Při přechodu na nový systém jsou převzata data ze starého programu. Zároveň jsou data porovnána s údaji na ÚE a případné nesrovnalosti jsou opraveny.

Agrosoft SKOT je nyní postaven na nových, perspektivních technologiích jako je HTML5, SQL a cloud. Systém je řešen jako webová aplikace. Uživatel nemusí nic instalovat, postačuje vložit do prohlížeče adresu a přihlašovací údaje a může začít pracovat. Nemusí se starat o data ani zálohování. Zároveň toto řešení umožňuje v případě potřeby snadný a rychlý servisní zásah.

Systém je navržen multiuživatelsky. Nad společnými daty může pracovat více uživatelů současně, kteří se vzájemně neomezují. Každý uživatel má své přihlašovací údaje a má přiděleny oprávnění, které úkoly může provádět a k jakým datům má přístup. Zároveň ke každé změněn v datech je evidováno jméno uživatele, který změnu provedl a čas, kdy byla změna provedena.

V současné době nový systém Agrosoft SKOT využívá 15 podniků.

1. 11. 2016

Fotogalerie

 

Zaujal vás náš sortiment? Kontaktujte nás!

* Položky označené hvezdičkou jsou povinné. Bez nich bychom Vás nemohli kontaktovat zpět