Ocenění GRAND PRIX TECHAGRO 2018

Na Brněnském výstavišti se ve dnech 8.-12. 4. 2018 uskutečnil mezinárodní veletrh zemědělské techniky – TECHAGRO 2018.

Zástupci společnosti Agrosoft zde vystavovali své produkty v pavilonu G2, v expozici firmy Farmtec. Základ naší expozice tvořil český program FARMSOFT – zootechnický software pro každodenní práci zootechnika a také systém ovládání stájových technologií (A·TECH) , se kterým jsme v letošním roce obdrželi prestižní ocenění GRAND PRIX TECHAGRO 2018 - cena časopisu Náš chov, udělované za stroj, technologii nebo preparát s významným přínosem pro chov hospodářských zvířat.

Stručná charakteristika exponátu

A·TECH je automatizovaný systém ovládání stájových technologií (ventilace, osvětlení, ochlazování zvířat, shrnování kejdy aj.) ve stájích pro skot. Zajišťuje nepřetržité sledování mikroklimatu ve stáji, vyhodnocení dat a řízení připojených zařízení 24 hodin denně. V kombinaci s programem FARMSOFT management umožňuje zpětné vyhodnocení funkcí všech zařízení. Systém je plně autonomní s možností manuálního ovládání na panelu, PC nebo mobilním telefonu.

Stejně jako v roce 2016, kdy jsme obdrželi cenu GRAND PRIX TECHAGRO za produkt Vitalimetr s 5p, i v letošním roce si získaného ocenění velice vážíme a pevně věříme, že v nastoleném trendu budeme i nadále pokračovat. 

Děkujeme také všem současným i novým zákazníkům, kteří nás na výstavě navštívili a tešíme se na shledanou i v dalších ročnících.

24. 4. 2018

Fotogalerie

 

Zaujal vás náš sortiment? Kontaktujte nás!

* Položky označené hvezdičkou jsou povinné. Bez nich bychom Vás nemohli kontaktovat zpět