farmsoft logo Farmsoft

Společnost Agrosoft se od svého založení zabývá vývojem počítačových aplikací, které slouží k řízení a zvyšování efektivity v oblasti chovu hospodářských zvířat.

Pro potřeby chovatelů jsme v roce 2008 začali připravovat komplexní zootechnický program FARMSOFT, ve snaze o pokrytí co nejširší diverzity potřeb uživatelů. Program byl zaveden do praxe již v roce 2010 a od té doby jsme nepřestali pracovat na jeho vývoji. Aktivně reagujeme na připomínky a potřeby jednotlivých chovatelů a program neustále inovujeme. Spokojený zákazník je nejdůležitějším krédem naší společnosti a proto se snažíme, aby všichni uživatelé našli v programu FARMSOFT přesně ty aplikace, které potřebují ke své práci.

Farmsoft je díky své komplexnosti a všestrannosti jediný zootechnický program svého druhu v ČR a to dokazuje i více než 240 spokojených uživatelů. Aplikace zaznamenává, zpracovává, vyhodnocuje a následně předává informace průběžně dodávané jak periferními zařízeními technologických systémů (např. dojírna, vitalita, selekce, AKB), tak aktualizované přímo farmářem. Program je také propojitelný s centrálními systémy nadřazených orgánů  (např. Mze, ČMSCH, Plemenáři, veterináři ) a díky sdílení dat slučuje jednotlivé oblasti v rámci řízení chovů. 

V současnosti pracujeme na automatizaci sběru dat z mlékáren, rozšířili jsme ekonomické návaznosti a vytvořili „krmivářský modul“. Serverová verze předkládá komplexní hodnocení pro řídicí management. Všechny tyto aktualizované aplikace budou mít k dispozici jak noví nabyvatelé programu, tak i chovatelé, kteří s ním pracují již léta. 

20. 6. 2016

Fotogalerie

 

Zaujal vás náš sortiment? Kontaktujte nás!

* Položky označené hvezdičkou jsou povinné. Bez nich bychom Vás nemohli kontaktovat zpět